Латентний гомосексуалізм

Сообщений 41 страница 60 из 60

41

Оце братуха проблема!!! :D Як тут допомогти людині, що заблукала в тенетах пристрасті порочної! :D

Отредактировано Andrey (2009-07-10 11:40:57)

0

42

Нє, блукаць не тра, бо буде проблема. Перед усе з самопожиранням.

0

43

Може для когось гейство і є "пристрастю порочною",а для мене це така ж сама ознака людини як колір очей,шкіри,тип темпераменту і т.д.
Але недалуга влада та самодурська церква в нашій,та в багатьох країнах замість того,щоб пропагувати толерантність,розпалюють своїми заявами і діями гомофобію,тому й жити й бути геєм тут так несолодко,тому люди,в яких є латентний гомосексуалізм,стають не бісексуалами,а гомофобами та руйнують життя собі та оточуючим!

0

44

100% гетеросексуал абсолютно байдужий до геїв, а от гомофоб і є прихований гомосексуал, тільки до різі в печінці переляканий власними уподобаннями. Саме такі пердуни, яких лякає власна натура - абсолютно безкорисні, бо чавлять в собі творчу сутність, фантазію, еластичність думок, харизму і зацікавленість у власній персоні, бо є нудними та істеричними.

0

45

Капец!!!! Доця ти знову за своє!!! Ні влада, а ні церква тут абсолютно ні до чого!  А жити тут геям абсолютно не погано, як що вони, звичайно, ведуть себе коректно і розумно, а не виставляють на показ смішні та недалугі речі ! Ніхто їх в ночі не забирає і не везе на розтріл. Звичайно коли вони роблять дурість якусь, то інше питання.  Ну натурали ж не ходять і не кричать про те, що вони натурали..... А чому геям про це треба кричати на кожному кроці? Я ще жодного разу не бачив, що б мої права хтось урізав, чи переслідував за мою орієнтацію.

Отредактировано Andrey (2009-07-10 11:51:06)

0

46

Здається про це вже говорили.  Досить вважати себе якимись особливими. Саме ця "особливість" становить основну проблему. Якого біса гомосексуальна орієнтація сприймається як нетрадиційна, а  не як одна з сексуальних орієнтацій. Потрібно ламати цей дурнуватий стереотип. І почати треба не з гомофобів чи гетеросексуалів, а саме з гомосексуалів, тобто самих себе. І тоді психологи, нехай мене вибачить Л., не будуть шукати собі аудиторію за принципом "мені цікаво працювати з людьми нетрадиційної орієнтації", а почнуть  за принципом "мені цікаво працювати з людьми" (враховуючи й той факт, що при таких заявках пропонуються тренінги розроблені для всіх), і не будуть говорити, що у СНІД - центрі щось роблять саме для гомосексуалів, коли говорять про СНІД, бо це проблема загальнолюдська.   :canthearyou:

Отредактировано ел (2009-07-11 22:59:17)

0

47

Всім привіт! У мене до вас таке запитання: припустимо мені подобається хлопеці, у нього є дівчина і він мене вважає хорошим другом. Одного разу він просить у мене допомоги і я йому допомагаю, вже пізно і він пропонує мені залишитись у нього. Я погоджуюсь, він  розстеляє ліжко, роздягається, приносить чай, включає фільм на компі, а мені хочеться його поцілувати і я боюсь.
Що робити мені в такій ситуації? Я не хочу втратити друга...

0

48

если не хочешь потерять друга- не рискуй! у меня такое было, не начинай ничего с ним, потом будешь жалеть ! ЭТО искренний совет с жизни

0

49

Он такой класный!!!!!!!!!!!!

0

50

ну и что... хоть попробовать можешь, если он тебя поймет. НО потом не жалей ! дружбы уже не будет

0

51

Такий досвід маю і я. Дружби й справді більше не буде.

0

52

:'(

0

53

ел написал(а):

Досить вважати себе якимись особливими. Саме ця "особливість" становить основну проблему. Якого біса гомосексуальна орієнтація сприймається як нетрадиційна, а  не як одна з сексуальних орієнтацій. Потрібно ламати цей дурнуватий стереотип. І почати треба не з гомофобів чи гетеросексуалів, а саме з гомосексуалів, тобто самих себе. І тоді психологи, нехай мене вибачить Л., не будуть шукати собі аудиторію за принципом "мені цікаво працювати з людьми нетрадиційної орієнтації", а почнуть  за принципом "мені цікаво працювати з людьми" (враховуючи й той факт, що при таких заявках пропонуються тренінги розроблені для всіх), і не будуть говорити, що у СНІД - центрі щось роблять саме для гомосексуалів, коли говорять про СНІД, бо це проблема загальнолюдська.

Andrey написал(а):

А жити тут геям абсолютно не погано, як що вони, звичайно, ведуть себе коректно і розумно, а не виставляють на показ смішні та недалугі речі ! Ніхто їх в ночі не забирає і не везе на розтріл. Звичайно коли вони роблять дурість якусь, то інше питання.  Ну натурали ж не ходять і не кричать про те, що вони натурали..... А чому геям про це треба кричати на кожному кроці? Я ще жодного разу не бачив, що б мої права хтось урізав, чи переслідував за мою орієнтацію.

Панове,я з вами АБСОЛЮТНО не згоден!
Ви просто й банально боїтесь,а для цього видумали чудову тактику - не висовуватися. Дуже по-українські.
Я тоже не ходжу з надписом на чолі - Я ГЕЙ. Але я б хотів прийти на працю й відповісти колегам на питання:"Де твоя дівчина? - "У мене не дівчина,а хлопець". Я б хотів йти по вулиці за руку чи під руку зі своїм хлопцем. Я б хотів,щоб у Житомирі був свій маленький гей-клуб. Це реально в Житомирі ??? Ви смієтесь,а мені зовсім не смішно,тому що в странах Балтії та Східної Европи це реально,а якщо буде якесь непорозуміння,Евросоюз болюче дасть по гомофобних руках.
Ваші права на урізають? А у вас як у геїв є якісь права??? У вас не те що нема права говорити ким ви є,ви й вигляд повинні мати середньобидлячий,тому що не тільки будуть по місту в спину кричать "Пі..ар",а ще й пику натовчуть в темному кутку. Ви не ходите не зустрічі до Снід-центру,тому що РАПТОМ ЯКІСЬ знайомий натурал побачить і ЩО БУДЕ???!!!Крах усього життя! Сумно і страшно це ... Особливо сумно і страшно,коли це пишуть розумні люди.

А ще я не розумію,чим комусь не подобаються зустрічі для гомосексуалів?????????????? Чому можно робити тренінги для вчителів,бизнесменів,важких підлітків та відчайдушних домогосподарок,а геї сидіть собі по домівках й скиглить по телефону:"Як сумно в місті,що робити?" Дівчата і хлопці,а зараз ще літо,а як буде восени й взимку? Так що отривайте свої дупи від компів і айда на тренингі.Там цікаво!

0

54

VladisLove написал(а):

А у вас як у геїв є якісь права???

VladisLove написал(а):

а ще й пику натовчуть в темному кутку

VladisLove написал(а):

знайомий натурал побачить і ЩО БУДЕ???!!!

А які права є у натуралів????? Товчуть пику не тому, що ти помитий, причесаний і гарно одягнений, а тому, напевно, що поведінка занадто викликаюча! Наша братва коли йде гуртом, то вона не може себе урівноважено вести. . .  Тому, швидше, це викликає агресію сторонніх.  Та й нічого не буде, коли побачить натурал, тим більше мнені, але і виставляти це якось по особливому, не вважаю за потребу. Натурали ж не виставляють свою орієнтацію якось на показ. Треба собі жити таким яким ти є. Згоден, що терпимість у населення до геїв не скрізь однакова, але наше суспільство не готове до цього. І жодним якимось законом тут не зарадиш. Супільство має до цього дорости. Всерівно вище голови не скочиш. А штурмування цієї проблеми викликає ще більший спротив. Геї не є щось особливе і свої амбіції треба стимувати, Я так думаю!!!

0

55

VladisLove написал(а):

Але я б хотів прийти на працю й відповісти колегам на питання:"Де твоя дівчина? - "У мене не дівчина,а хлопець". Я б хотів йти по вулиці за руку чи під руку зі своїм хлопцем. Я б хотів,щоб у Житомирі був свій маленький гей-клуб. Це реально в Житомирі ???

А хто ж тобі не дає. Боїшся, що пальцем тикатимуть чи "підера" у спину кинуть? Не велика біда! А ти не оглядаєшся на людей, які тобі "незрозумілі"?
І ще. Не хожу на запрошення з декількох причин: 1- маю коло спілкування різне, де є люди не тільки моєї орієнтації 2 - не вірю у колективні тренінги, для власних психологічних проблем маю себе і друга (не повіриш - гетеросексуала). 3 - фізіологічні особливості (на мене й так оглядаються на вулиці, а я не парюсь!)

Отредактировано ел (2009-07-13 21:49:04)

0

56

А це нормально, коли гей прикривається дівчиною, нічого їй про себе не розповідаючи? Чому дівча має мучатись не розуміючи суті відносин? Всі біди від дутих таємниць. Не варто з свої суті робити кіч, але й ховати голову в пісок теж не можна - є ризик втратити ВСЕ. Не від людської відрази, а від власної впертої макітри.

0

57

Может и нормально, если человек би))))) Карьера и отношение в обществе ему важнее

0

58

Канєш зрозуміло, але на мою думку, варто попереджати хочаб. Надто такі відносини порожні.

Отредактировано Его Тень (2009-07-19 19:40:34)

0

59

Звичайно це не правильно, коли хлопець-гей прикривається дівчиною, нічого їй про себе не розповідаючи! Але...!!! можливо він ще сам не впевнений хто він є насправді, і саме ця дівчина допоможе йому вирішити хто він є, можливо саме ця дівчина поставить віс крапки над і і він з нею захоче завести сім'ю, дітей і провести з нею все своє життя і ні разу не зрадити їй з іншим, чи іншою!

0

60

Ну є така парочка. Фіґвам там шось буде. Хлопу дівчата ПЛАТОНІЧНО подобаються, мініатюрні брунетки. Але кожного разу він од свої дівчини біжить до друга - йнет налаштувати, книжки посканити, прогу встановити - чотири чи п'ять разів на тиждень, на противагу одному побаченню. ІМХО, невиліковно доти, доки сам не додумає що йо треба і як треба влаштувати життя.

Отредактировано Его Тень (2009-07-26 11:41:27)

0


Вы здесь » Гей Житомир- форум - Другой Житомир » АРХИВ » Латентний гомосексуалізм